پوست و مو, مجله سلامتی

6 محصول برای تقویت و محافظت از مو

6 محصول تقویت مو

6 محصول برای تقویت و محافظت از مو

اگر می خواهید موهای پرپشت و سالمی داشته باشید و از انتخاب محصولات موجود در بازار مطمئن نیستید می‌توانید با بهره‌گیری از این مقاله اطلاعات خود را در زمینه محصولات تقویت مو افزایش داده و خریدی مطمئن تر داشته باشید.
اگر به دنبال محصولاتی هستید که بتوانند ریشه موهای شما را قوی کرده ،موهای شما را خوش حالت کنند و باعث تقویت موهای شما شوند و همچنین از ریزش آن جلوگیری کنند ،در اینجا چند محصول تقویت کننده موی  پرقدرت و استثنایی به شما عزیزان معرفی می کنیم.

عطر مو ویتابلا

سرم ترمیم کننده مو حاوی عصاره خاویار لدورا

برای تبدیل موهای خشک و آسیب دیده به موهای براق، مرطوب و درخشان سعی کنید از سرم ترمیم کننده موی خاویار لدورا استفاده کنید.این محصول میتواند موهای شمارا در برابر آسیب های فیزیکی و شیمیایی محافظت کرده،موهای شمارا رطوبت رسانی کند و همچنین از ایجاد موخوره در  موهای شما جلوگیری کند.

سرم مو حاوی عصاره خاویار لدورا/ تقویت و محافظت از مو

برای دسترسی به اطلاعات کامل محصول روی تصویر کلیک کنید.

کرم نرم کننده و تقویت کننده مو حاوی روغن آرگان

کرم نرم کننده _تقویت کننده مو با وارد کردن پروتئین اضافی ،موهای ضعیف شده را بهبود می بخشند .فرمول این کرم برای تقویت و بازسازی موهای آسیب دیده و بهبود بافت مو و ایجاد درخشندگی و رفع شکستگی مو بسیار مفید است.

کرم تقویت کننده مو حاوی روغن آرگان بیز/ تقویت و محافظت از مو

برای دسترسی به اطلاعات کامل محصول روی تصویر کلیک کنید.

درمان موهای آسیب دیده با کراتینه کردن مو

اگر موهای شما دچار موخوره شده است استفاده از شامپو کراتین برای موها یک راه آسان برای بازگرداندن رطوبت و درخشش به آن است. این روش میتواند به بازسازی و ترمیم موهای ضعیف که نیاز به تقویت دارند کمک شایانی کند.

شامپو کراتینه ابریشم بیز

برای دسترسی به اطلاعات کامل محصول روی تصویر کلیک کنید.

رفع خشکی مو با شامپو روغن هسته انگور بیز

روغن هسته انگور بیز به دلیل خواص مرطوب کنندگی می تواند برای موهای خشک معجزه کند. از این شامپو به عنوان یک درمان روزانه استفاده کرده و با شستشوی موهای خود با شامپوی روغن هسته انگور از ایجاد موخوره جلوگیری کرده و آنرا درمان کنید

شامپو کافئین و روغن هسته انگور

برای دسترسی به اطلاعات کامل محصول روی تصویر کلیک کنید.

ماسک حالت دهنده و نرم کننده مو ویتابلا

گرچه نرم کننده های معمولی به‌خودی‌خود موثر هستند اما ماسک نرم کننده و حالت دهنده ویتابلا،با کمک به احیای روغن طبیعی موهای شما، آن را به شرایط ایده آل مو نزدیکتر میکند. همچنین با بهبود بافت و خاصیت ارتجاعی موها از شکستگی و خشکی آن جلوگیری می کند.

ماسک مو ۳۰۰ میل-ویتابلا

برای دسترسی به اطلاعات کامل محصول روی تصویر کلیک کنید.

استفاده از محافظ حرارتی : لوسیون مو محافظ در برابر حرارت حاوی عصاره خاویار اگزونیک

حالت دادن موها به وسیله گرما ساده ترین راه برای آسیب رساندن به موهاست. حالت دهنده های حرارتی مانند سشوار و اتوی مو میتواند به سرعت باعث ایجاد رشته های شکننده و خشک و در پی آن نازک شدن مو و ریزش شدید آن شوند. استفاده از یک محافظ حرارتی مانند لوسیون مو محافظ در برابر حرارت حاوی عصاره خاویار اگزونیک می تواند موهای شما را از آسیب های حرارتی نجات دهد و در عین حال مرطوب کننده ریشه و همینطور ساقه موی شما باشد.

 لوسیون محافظ حرارتی مو حاوی عصاره خاویار اگزونیک /تقویت و محافظت از مو

برای دسترسی به اطلاعات کامل محصول روی تصویر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *